Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Samsung Electronics wprowadza pierwszy ekran Cinema LED Screen w Azji Południowo-Wschodniej

Data publikacji: 2017-10-19, Data modyfikacji: 2017-10-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Samsung Electronics wprowadza pierwszy ekran Cinema LED Screen w Azji Południowo-Wschodniej

Samsung Electronics rozszerza swoją wizję „Teatru Przyszłości”, instalując w Paragon Cineplex w Bangkoku w Tajlandii Cinema LED Screen. Ekrany Cinema LED Screen firmy Samsung, pierwsze na świecie kinowe wyświetlacze LED z funkcją High Dynamic Range (HDR) zgodne ze standardem DCI, po pomyślnych instalacjach na początku bieżącego roku w Seulu i Busan w Korei są wprowadzane w Azji Południowo-Wschodniej.

Firma Samsung Electronics podpisała umowę o współpracy z firmą Major Cineplex, największym koncernem filmowym w Tajlandii, posiadającym ponad 110 kin i 668 ekranów filmowych. Umowa ma na celu przekształcenie 200-miejscowego kina Paragon Cineplex w kino Cinema LED. W nadchodzącym roku planowane jest przebudowa kilku kolejnych kompleksów kinowych.

Ciągłe innowacje w tworzeniu ekranów i projektorów mają miejsce od ponad stulecia. Doskonała jakość obrazu, wydajność techniczna i niezawodność Cinema LED Screen firmy Samsung ożywia prezentację kinową. Chociaż ekran mierzy prawie 10,3 m szerokości, to jest on łatwy w instalacji i konfiguracji w niemal każdych warunkach. Dzięki wysokiej jakości odtwarzania treści HDR wyświetlacz osiąga niezwykle ostry obraz o rozdzielczości 4K (4,096 x 2160) i maksymalną jasność (146fL / 500nit) prawie 10 razy większą niż oferowana przez tradycyjne projektory kinowe. W efekcie widzowie mogą się cieszyć treściami bez zniekształceń i zachwycać realistycznymi kolorami, czystą bielą i głęboką czernią.

Oprócz ulepszeń wizualnych Cinema LED Screen, firma Samsung oferuje również właścicielom kin niezawodność i długoterminową wydajność. Żywotność wyświetlacza wynosi ponad 100 000 godzin pracy i znacznie przekracza tą oferowaną przez tradycyjne projektory kinowe, a także minimalizuje potrzebę kosztownej konserwacji. Dodatkowo ekran Cinema LED Screen wykorzystuje protokół szyfrujący, chroniący przed kopiowaniem i redystrybucją treści.

Ekrany Cinema LED Screen firmy Samsung oferują właścicielom kin na całym świecie większą elastyczność w rozszerzaniu oferty usług i generowaniu nowych przychodów. Wyświetlacz zachowuje swoje parametry nawet w mocno oświetlonym otoczeniu, niezależnie od tego, co jest aktualnie prezentowane na ekranie. Ta wszechstronność umożliwi kinom wykorzystanie swoich powierzchni do oglądania koncertów i imprez sportowych czy firmowych, konkursów i innych niestandardowych wydarzeń.

W maju 2017 roku Cinema LED Screen stał się pierwszym tego typu produktem, mającym pełną zgodność z uznanymi standardami organizacji Digital Cinema Initiatives (DCI). Bazując na jakości obrazu nowej generacji i dostarczaniu widzom jeszcze lepszych doznań, ekran Cinema LED Screen firmy Samsung będzie w najbliższym czasie wprowadzany do kin na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Samsung Electronics, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Samsung Electronics
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kazimierski - powiat w południowej części województwa świętokrzyskiego z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej. Powiat tworzą gminy: Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka, Opatowiec i Skalbmierz zajmując powierzchnię 422,18 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka Nidzica, Świętokrzyski Szlak Architektury Drewnianej, Pałac w Bejcach z 1802 roku – pierwowzór warszawskiego Belwederu oraz bardzo liczne kościoły zarówno drewniane jaki murowane.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie, rośnie także znaczenie branży usługowej.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola