Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania informacyjno-edukacyjne dot.profilaktyki raka szyjki macicy i raka piersi

Data publikacji: 2018-08-29, Data modyfikacji: 2018-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
INFORMACJA Urząd Gminy Bejsce uprzejmie informuje, że w Gminnym Ośrodku Kultury w Bejscach odbędą się spotkania informacyjno-edukacyjne dla kobiet i mężczyzn z zakresu profilaktyki raka szyjki macicy i raka piersi. Spotkanie informacyjno-edukacyjne w zakresie profilaktyki raka szyjki macicy odbędzie się w dniu  11 września 2018 r. dla kobiet w wieku od 25-59 lat o godzinie 12.00; dla mężczyzn w wieku do 64 lat o godzinie 15.00. Spotkanie informacyjno-edukacyjne w zakresie profilaktyki raka piersi odbędzie się w dniu 12 września 2018 r. dla kobiet w wieku od 50-69 lat o godzinie 12.00; dla mężczyzn w wieku do 64 lat o godzinie 15.00. Dla uczestników spotkania atrakcyjne upominki. Ponadto podczas spotkań do wygrania waga łazienkowa i elektryczna szczoteczka do zębów (11 września),  kombiwar (12 września). Ideą przeprowadzenia spotkań informacyjno-edukacyjnych dla mężczyzn jest mobilizacja kobiet do korzystania z badań profilaktycznych.      W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby (w w/w przedziałach wiekowych) zainteresowane udziałem w spotkaniach informacyjno-edukacyjnych o wpisywanie się na listę u sołtysa danej wsi lub w Urzędzie Gminy Bejsce (osobiście lub telefonicznie – 41 351 10 10) w terminie do 07.09.2018 r. Organizatorzy spotkań: Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju jako partner Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Jednocześnie informujemy, że w dniu 12 września 2018 r., w godz. od 12.00 do 17.00 w miejscowości Bejsce będzie stacjonował cytobus ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, w którym z bezpłatnych badań cytologicznych będą mogły skorzystać Panie w wieku 25-59 lat, które w ciągu ostatnich 3 lat nie korzystały z bezpłatnych badań cytologicznych.

Pełna treść wiadomości na: bejsce.eu/?p=23181
bejsce.eu, Źródło artykułu: bejsce.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kazimierski - powiat w południowej części województwa świętokrzyskiego z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej. Powiat tworzą gminy: Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka, Opatowiec i Skalbmierz zajmując powierzchnię 422,18 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka Nidzica, Świętokrzyski Szlak Architektury Drewnianej, Pałac w Bejcach z 1802 roku – pierwowzór warszawskiego Belwederu oraz bardzo liczne kościoły zarówno drewniane jaki murowane.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie, rośnie także znaczenie branży usługowej.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola