Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nestlé ogłasza konkurs w ramach Tworzenia Wspólnej Wartości. Do wygrania aż 500 000 CHF!

Data publikacji: 2017-08-31, Data modyfikacji: 2017-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Nestlé ogłasza konkurs w ramach Tworzenia Wspólnej Wartości. Do wygrania aż 500 000 CHF!

Nestlé i Ashoka ogłosiły dzisiaj start konkursu Nestlé  „Nagroda w dziedzinie Tworzenia Wspólnej Wartości.” Całkowita wartość nagród wynosi 500 000 CHF. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października br.

„Nagroda Nestlé w dziedzinie Tworzenia Wspólnej Wartości ((ang. Creating Shared Value Prize) to międzynarodowy konkurs Nestlé skierowany do przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych, w którym łączna pula nagród wynosi 500 000 CHF. Zgłoszeni do niego kandydaci mają szansę na nagrodę pieniężną w wysokości 400 tysięcy CHF, która ma pomóc im w dalszym rozwoju działalności. Uczestnicy konkursu będą mogli również wziąć udział w World Water Forum w Brazylii w 2018 roku oraz powalczyć o prestiżowe stypendium od organizacji Ashoka.

Celem nagrody, przyznanej po raz pierwszy w 2010 roku, jest wyróżnienie innowacyjnych rozwiązań w walce z problemami w dziedzinie żywienia, dostępu do wody oraz rozwoju obszarów wiejskich. Inicjatywy te wspierają Nestlé w podnoszeniu jakości życia i dążeniu do lepszej przyszłości.

W ramach tegorocznej edycji konkursu, Nestlé współpracuje z Ashoka – wiodącą międzynarodową organizacją, zrzeszającą przedsiębiorców, którzy wspólnie poszukują innowacji, dzięki którym firmy mogą sprostać ww. wyzwaniom.

„Nasza współpraca sprawia, że możemy jeszcze lepiej oddziaływać na społeczności oraz wspierać służących im beneficjentów konkursu”– mówi Olivier Fruchaud, Dyrektor Ashoka Switzerland.

Innowacyjne firmy oraz przedsiębiorstwa społeczne mogą zgłaszać swoje projekty do 31 października 2017 r. poprzez stronę internetową lub nominować najlepszych innowatorów drogą elektroniczną, przesyłając zgłoszenie na adres csvprize@ashoka.org.

Pięć najlepszych inicjatyw zostanie zaprezentowanych na Forum CSV w Brazylii w 2018 r., gdzie poznamy również zwycięzcę.

Nestlé Polska S.A., Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Nestlé Polska S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kazimierski - powiat w południowej części województwa świętokrzyskiego z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej. Powiat tworzą gminy: Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka, Opatowiec i Skalbmierz zajmując powierzchnię 422,18 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka Nidzica, Świętokrzyski Szlak Architektury Drewnianej, Pałac w Bejcach z 1802 roku – pierwowzór warszawskiego Belwederu oraz bardzo liczne kościoły zarówno drewniane jaki murowane.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie, rośnie także znaczenie branży usługowej.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola