Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jubileusz 50 lat pożycia małżeńskiego

Data publikacji: 2018-08-29, Data modyfikacji: 2018-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 28 sierpnia 2018 r. w Urzędzie Gminy w Bejscach świętowały pary obchodzące w tym roku Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Wójt Gminy Bejsce – Pan Józef Zuwała w asyście Sekretarz Gminy Bejsce – Pani Ilony Beruś, Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Pana Zbigniewa Lisa oraz Przewodniczącego Rady Gminy Bejsce – Pana Jarosława Parady udekorował małżonków Medalami od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Złote Gody to niecodzienna i wspaniała chwila nie tylko dla przybyłych Jubilatów,   ich najbliższych i przyjaciół, ale też i dla władz państwowych i samorządowych. Jubilatami tej uroczystości byli: Maria i Stanisław Bartos Marianna i Władysław Chabinka Maria i Stanisław Dąbrowscy Zofia i Marian Jach Krystyna i Stefan Kocińscy Danuta i Stanisław Kocińscy Helena i Stanisław Sowa Janina i Mieczysław Sterna Aleksandra i Stanisław Stokłosa Stanisława i Władysław Trzaska Przy symbolicznej lampce szampana i poczęstunku oraz po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto Lat” nie zabrakło toastów, życzeń, wspomnień i pamiątkowych zdjęć.  Jubilatom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze gratulacje, życzymy dużo zdrowia oraz kolejnych wspólnych lat życia. [See image gallery at bejsce.eu]

Pełna treść wiadomości na: bejsce.eu/?p=23158
bejsce.eu, Źródło artykułu: bejsce.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kazimierski - powiat w południowej części województwa świętokrzyskiego z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej. Powiat tworzą gminy: Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka, Opatowiec i Skalbmierz zajmując powierzchnię 422,18 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka Nidzica, Świętokrzyski Szlak Architektury Drewnianej, Pałac w Bejcach z 1802 roku – pierwowzór warszawskiego Belwederu oraz bardzo liczne kościoły zarówno drewniane jaki murowane.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie, rośnie także znaczenie branży usługowej.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola